Martin Fuks – kouč

Po 15 letech vedení týmů a tvorby produktů pomáhám lidem a firmám osobním nebo online koučováním.

Hledáte koučink nebo parťáka na konzultace? Poznejme se. Osobně, nebo přes Skype


Martin Fuks – kouč

Po 15 letech vedení týmů a tvorby produktů pomáhám lidem a firmám osobním nebo online koučováním.

Hledáte koučink nebo parťáka na konzultace? Poznejme se. Osobně, nebo přes Skype.

Co mám za sebou?

Stovky hodin koučování, vystudovaný marketing, vedení vlastních firem, nebo řízení obchodního i produktového oddělení největší české internetové společnosti.

Mezi lety 2003 – 2009 jsem byl v Seznam.cz jako obchodníktýmový manažer, regionální ředitel, abych poslední 2 roky řídil celou obchodní síť a telesales.

V r. 2009 jsem poprvé poznal koučink, začal jej studovat a postupně se mu naplno věnovat.

Během r. 2010 jsem se zajímal, jak vyřešit své potíže s atopickým ekzémem. O dva roky později jsme s přáteli uvedli na trh Protopan a pomohli tisícům atopiků nejen v České republice.

V letech 2012 – 2017 jsem v produktové části Seznamu řídil kompletní redesign Firmy.cz, vedl oblíbenou službu Mapy.cz a nakonec jako produktový ředitel dohlížel na rozvoj všech služeb Seznamu.

Od r. 2018 jsem zpět v Plzni, kde se věnuji vlastním projektůmpředevším koučování. Protože jsem poznal spoustu možností vedení a rozvoje lidí a koučink byl vždy jednoznačně nejúčinnější.

 

Chcete se pohnout z místa?

Jak vám mohu pomoci?

Stačí se ozvat. Potkáme se a pobavíme. O vašich cílech, co a proč změnit, s čím chcete, abych pomohl. Navrhnu další postup a vy si vyberete.

Při hovorech budeme často bourat vaše vnitřní bariéry. Protože každý máme od dětství spoustu návyků, které nás brzdí v rozvoji. A pokud chcete zrychlit, musíte nejprve povolit ruční brzdu 🙂

Koučink vs. trénink

Nejsem zastánce klasického vzdělávání (školení, trénink…). Lidé sice dostanou tzv. „best practices“, často však vidím, jak takto získané informace nedokáží přenést do praxe. Protože nemají motivaci a jde o cizí zkušenost. Bez osobního prožitku lidé informace rychle zapomínají a výkon moc neroste.

Co funguje vždy je vlastní zkušenost. Je nenahraditelná. Proto vám budu dávat otázky, po kterých začnete vnímat realitu z více úhlů pohledu. Uděláte si jasno, uvidíte nová řešení tam, kde jste předtím žádné neviděli. Zjistíte, co se potřebujete doučit. A začnete se rychle a kvalitně rozhodovat.

Průběh koučování

Individuální koučink trvá cca 60 – 90 minut a k viditelným výsledkům stačí 6 – 10 sezení. Koučovat můžeme buď osobně, nebo stále populárnější formou on-line koučování (skype, chat).

Týmový koučink trvá běžně několik hodin. Nijak vyjímečná není ani spolupráce v řádu týdnů i měsíců, podle cílů, které chcete společně dosáhnout. Jednotlivé členy je vhodné koučovat zároveň individuálně.

Veškeré výstupy ze schůzek nechávám klientům a jsou zcela důvěrné. Dodržuji etický kodex kouče.

Máte dotazy nebo zájem o koučování?

Zápisky a postřehy

Historie koučinku

Samotný princip koučování je starý jako lidstvo samo. Z dochovaných zdrojů můžeme první náznaky koučovacího přístupu vidět již před dvěma tisíci let u Sókrata. V jeho způsobu vedení dialogu se studenty jsou patrné jasné prvky koučování. Za průkopníky moderního...

celý článek

Etický kodex kouče ICF

ICF se zavázala k zajišťování a k prosazování špičkové úrovně v koučování. ICF proto očekává, že všichni členové a certifikovaní koučové (koučové, mentoři koučů, supervizoři koučování, trenéři koučů či studenti) budou dodržovat zásady a principy etického chování podle kodexu ICF.

celý článek
Martin Fuks - osobní i on-line koučink

Martin Fuks

Osobně v Plzni, on-line kdekoli.

Skype call: martin.fuks
Appear.in: martin.fuks